Akcja Pozdrowienia dla Rewala nabiera coraz większego tempa!

W październiku 2013 roku pracownicy Referatu Turystyki i Promocji Gminy Rewal oraz Gminnego Ośrodka Kultury ogłosili konkurs pn. “Pozdrowienia dla Rewala”. Ideą akcji jest zgromadzenie jak największej ilość pocztówek z najróżniejszych zakątków Polski i całego świata z pozdrowieniami dla gminy Rewal i jej miejscowości.

Uczestnicy konkursu udowadniają nam, że kolorowych pocztówek i tradycyjnego znaczka pocztowego nie wyparł nawet internet. Dodatkowo zaskakują nas coraz to oryginalniejszymi pomysłami na pozdrowienia. Kilka przykładów można zobaczyć w galerii opublikowanej poniżej. Wszystkie newsy dotyczące całej akcji oraz kartki są publikowane na fb https://www.facebook.com/pozdrowieniadlarewala

W ramach przypomnienia informujemy, że kartki można wysyłać do 10 czerwca 2014 r. Co miesiąc odbywa się losowanie, w którym wyłonione zostaną trzy osoby nagrodzone gadżetami. 10 czerwca miejsce będzie miało wielkie losowanie nagrody głównej czyli weekendowych wczasów w gminie Rewal dla dwóch osób. Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.