Nadmorska Kolej Wąskotorowa informuje, że z uwagi na duże zainteresowanie przejazdami ze strony turystów, codzienne kursy pociągów zostają przedłużone do niedzieli, 27 września 2020 r.

Prognozy pogody zapowiadają wyjątkowo pogodny wrzesień, co wpływa bezpośrednio na zwiększony ruch turystyczny na wybrzeżu Bałtyku, w stosunku do analogicznego okresu w latach poprzednich.  Większe zainteresowanie wrześniowymi rezerwacjami spowodowane jest nie tylko słoneczną pogodą, ale również sytuacją pandemiczną, która w pewnym stopniu zmieniła przyzwyczajenia turystów, co do wyboru terminów swoich urlopów. W związku z tym, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom turystów, zapadła decyzja o przedłużeniu codziennych kursów nadmorskiej wąskotorówki do ostatniej niedzieli września.

Będzie to jedna z ostatnich okazji, by wykorzystać nadmorską kolejkę i wrześniowe słońce do zorganizowania niezapomnianej wycieczki po atrakcjach gminy Rewal, bo już po 27 września wąskotorówka kursować będzie już tylko w trybie specjalnych kursów posezonowych i czarterowych.

Informacje o aktualnych kursach posezonowych oraz o możliwościach wynajęcia pociągów Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej można uzyskać na stronie www.kolej.rewal.pl

Serdecznie zapraszamy.