Zespół SNAP ! już w sobotę zagra w Niechorzu

W sobotę (12 lipca br.) nie tylko fani muzyki lat 90, ale i wszyscy ci, którzy cenią dobrą zabawę będą mogli posłuchać znanego niemieckiego zespołu SNAP!

Grupa powstała w 1989 r. i od tamtej pory wydała ponad 9 albumów z muzyką eurodance, dance i house cieszących się niesłabnącym powodzeniem, szczególnie na dyskotekach i w klubach. Do najpopularniejszych utworów zespołu, które do dziś znajdują się w czołówce muzyki rozrywkowej należą: The Power, Rythm Is a Dancer, Ooops Up, Color of Love czy też Mary had a Little Boy. Koncert odbędzie się w sobotę o godzinie 21:00 w miasteczku Summer Festival – Muzyka lat 80 i 90, pod latarnią morską w Niechorzu. Warto jednak pokazać się już nieco wcześniej, by posłuchać supportującej SNAP! słowackiej grupy Papajam grającej muzykę dance. Po energetycznym koncercie pod namiotem odbędzie się dyskoteka. Koszt biletu na całe wydarzenie to jedyne 25 zł!

Zapraszamy serdecznie na szaloną i niezapomnianą zabawę w miasteczku Summer Festiwal w Niechorzu. Już jutro od godziny 20:00.