Już w najbliższą sobotę, 15 lipca w pociągach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej będzie można znowu spotkać Szalonego Konduktora. Zapraszamy dzieci do zabawy na dworcach w Trzęsaczu i Pogorzelicy oraz na pokładzie nadmorskiej wąskotorówki.

Animacje Szalonego Konduktora w zeszłym sezonie przewozowym spotkały się z bardzo  przychylnym przyjęciem zarówno ze strony naszych najmłodszych pasażerów, jak i ich rodziców. Postanowiliśmy zatem przedłużyć kontrakt konduktorowi Tomkowi –  najbardziej niesfornemu konduktorowi Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej.

W ramach spotkań z Szalonym Konduktorem odbędą się wspólne zabawy przy muzyce na wesołych peronach na stacjach krańcowych w Trzęsaczu i Pogorzelicy, puszczanie baniek mydlanych, iluzja stolikowa z elementami iluzji scenicznej. Mali pasażerowie będą mogli zamienić się na chwilę w konduktora i zatrzymać profesjonalnym lizakiem pociąg. A tych, którzy nie spotkają Konduktora Tomka na dworcach zapraszamy do przejażdżki wąskotorówką, bo tam też będzie psocił nasz konduktor.

Początek zabawy – dworzec w Trzęsaczu, godz. 9:45. Animacje potrwają do godz. 16:00.

Serdecznie zapraszamy, życząc maluchom wesołej zabawy.