Już w niedzielę 24 maja br. w Śliwinie odbędzie się doroczne Święto Ludowe, wyjątkowe bo  trzydzieste piąte. Z okazji rocznicy organizatorzy przygotowali mnóstwo niespodzianek. W programie znajdą się występy orkiestry dętej, zespołu tańca ludowego, zespołu Trzebiatowiacy, animacje dla dzieci, muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Bastek Band, dyskoteka pod gwiazdami, stoiska gastronomiczne z kiełbaskami, bigosem, pysznym żurem itp.

Każdy kto weźmie udział w wydarzeniu będzie mógł skosztować śliwińskiej śliwowicy zagryzionej suszoną śliwką.  Obowiązkowo odbędzie się również lubiany przez wszystkich konkurs „rzut kaloszem sołtysa” o złote widły. Gwiazdą tegorocznego Święta Ludowego będzie zespół disco polo Maxel znany z takich przebojów jak „Mocniej mocniej”, „Już nie jesteś sam”, „Lekcja miłości” czy „Poczuć chcę”. Zespół powstał z inicjatywy założyciela sławnego zespołu Boys, Bogdana Kukiera który jest twórcą większości tekstów. Całość wydarzenia rozpocznie msza polowa o godzinie 15:00.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na wspaniałą zabawę przy muzyce i wyśmienitym jedzeniu w rodzinnej i ciepłej atmosferze. Gwarantujemy moc atrakcji i wiele niespodzianek.