Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet Gminny Ośrodek Kultury w Rewalu przygotował dla wszystkich Pań wyjątkową niespodziankę – sobotni koncert Emilii Raiter.

Emilia Raiter to młoda, uzdolniona harfistka, która w swoich programach potrafi doskonale łączyć opowiadanie o muzyce z grą na tym niezwykłym instrumencie. Dla wielu dźwięk harfy jest niepowtarzalny, bo bardzo szybko potrafi przenieść słuchacza w inny wymiar emocji.

Dzięki temu słuchanie tej muzyki jest bardzo głębokim doznaniem. No chyba, że ktoś akurat tego nie lubi. Zanim jednak ktokolwiek zadeklaruje się jako zdecydowany przeciwnik harfy, powinien przyjść do ośrodka kultury w Rewalu w sobotę 7 marca o godz. 17:00 i przekonać się samemu. Wstęp jest wolny. Wprawdzie koncert jest skierowany głównie do Pań, ale Panowie też są mile widziani.

W programie można będzie wysłuchać utworów z repertuaru klasycznego, ale też muzyki popularnej, jak np. „What a wonderful world”, czy „Memory”, które zwykle nie są wykonywane na harfie. Wyjątkowe wrażenia gwarantowane!

Przemysław Łonyszyn