Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej „Czekamy na Was!”

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu filmu o długości od 15 do 30 sekund, na którym zapraszają Państwo turystów do odwiedzania – po zakończeniu izolacji społecznej – Waszego obiektu/miejsca.

Motywem przewodnim Zadania powinny być hasła: „Czekamy na Was!” lub „Do zobaczenia wkrótce!” wypowiadane lub pojawiające się na filmie w postaci hasztagów: #CzekamyNaWas #DoZobaczeniaWkrótce #OdpoczywajwPolsce .

Zadanie może zostać wykonane dowolną techniką, w standardzie minimum HD, z horyzontalnym układem obrazu, w formacie *.mp4, a jego rozmiar nie może przekraczać 1 GB.

W celu wzięcia udziału w Konkursie należy przesłać swój film za pomocą jednego z dwóch następujących narzędzi do przesyłania plików: https://wetransfer.com/ lub  https://pl.filemail.com/, w polu nadawcy wpisując swój adres mailowy, w polu odbiorcy wpisując adres konkurs@pot.gov.pl oraz wpisując nazwę Waszego obiektu, miejscowość, województwo w formularzu wiadomości.

Nagrodą jest kampania promocyjna wyróżnionych filmików w mediach społecznościowych Polskiej Organizacji Turystycznej.

Każdy przesyłający swoje zgłoszenie automatycznie akceptuje warunki regulaminu konkursu, który jest załącznikiem niniejszego maila.

Na prace konkursowe czekamy do dnia 30.04.2020 r. włącznie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem konkurs@pot.gov.pl

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj:
https://www.facebook.com/notes/polska-organizacja-turystyczna/regulamin-konkursu-czekamy-na-was/579928029283539/