W Rewalu w dniach 9-11 grudnia 2016r, odbędzie się IX Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Młodzików Młodszych  im. Stanisława Mamińskiego „Rewalandia 2016” w którym zagrają roczniki 2005 i młodsi z takich drużyn jak: Pogoń Szczecin, Bałtyk Koszalin, Gwardia Koszalin,  Football Acedemy, Błękitni Stargard, Iras Czaplinek, Arkonia Szczecin, Żaki Szczecin,  Stal Szczecin, AP Kotwica Kołobrzeg,  oraz gospodarz imprezy Wybrzeże Rewalskie Rewal.

Rewalandia to cykliczny turniej z ponad 10-letnią tradycją, która już na stałe wpisała się do sportowego kalendarza drużyn piłkarskich z całej Polski. Na naszych parkietach grali piłkarze, którzy reprezentują kluby z najwyższych klas rozgrywek w Polsce oraz w Europie.

Jako organizatorzy turnieju staramy się zagwarantować jak najwyższy poziom rozgrywek i stworzyć emocjonujące widowisko dla wszystkich kibiców zgromadzonych w rewalskiej hali.

Celem turnieju jest propagowanie wśród najmłodszych piłki nożnej jako ciekawej i rozwijającej dyscypliny sportowej, organizowanie czasu wolnego wokół aktywności fizycznej oraz gry fair play. Jednocześnie turniej pozwoli zaprezentować walory turystyczne gminy Rewal i okolic, jako miejsca atrakcyjnego dla sportowców młodego pokolenia, pozwalającego na rozwijanie pasji.

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków piłki nożnej do hali sportowo-widowiskowej w Rewalu, początek rozrywek 9.12(piątek) od godziny 16:00.