W Rewalu w dniach 11-13 grudnia 2015r, odbędzie się VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Młodzików im. Stanisława Mamińskiego „Rewalandia 2015”, w którym zagrają roczniki 2003 i młodsi z takich drużyn jak: Akademia Piłkarska LG, Pogoń Szczecin, Bałtyk Koszalin, Football Academy, Błękitni Owińska, Iras Czaplinek, AP Reissa, Stal Szczecin, AP Kotwica Kołobrzeg, Fala Międzyzdroje oraz gospodarz imprezy Wybrzeże Rewalskie Rewal.

Rewalandia to cykliczny turniej z ponad 10-letnią tradycją, która już na stałe wpisała się do sportowego kalendarza drużyn piłkarskich z całej Polski. Na naszych parkietach grali piłkarze, którzy reprezentują kluby z najwyższych klas rozgrywek w Polsce oraz w Europie.

Organizatorzy turnieju starają się zagwarantować jak najwyższy poziom rozgrywek i stworzyć emocjonujące widowisko dla wszystkich kibiców zgromadzonych w rewalskiej hali.

Celem turnieju jest propagowanie wśród najmłodszych piłki nożnej jako ciekawej i rozwijającej dyscypliny sportowej, organizowanie czasu wolnego wokół aktywności fizycznej oraz gry fair play. Jednocześnie turniej pozwoli zaprezentować walory turystyczne gminy Rewal i okolic, jako miejsca atrakcyjnego dla sportowców młodego pokolenia, pozwalającego na rozwijanie pasji.

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków piłki nożnej do hali sportowo-widowiskowej w Rewalu, początek rozrywek 11.12.2015 r.(piątek) od godziny 16:00.