Sześć lat spędzonych w murach naszej szkoły to, z jednej strony powód do radości, a z drugiej żal rozstawać się z Karoliną, Maciejem, Miłoszem, Natalią, Ritą, Zuzią, Danielem, Szymonem, Jessicą, Olą, Krystianem i Dawidem.

Wszystkie te lata obfitowały w radości, jak i smutki. Każdy uczeń pamięta dzień, w którym po raz pierwszy wszedł do naszej szkoły, dzień pasowania na ucznia, wycieczki, wyjazdy do kina, teatru, dyskoteki, biwak i zajęcia pozalekcyjne, dzięki którym można było rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia.

Najlepsi mogli sprawdzić się uczestnicząc w licznych konkursach, olimpiadach przedmiotowych i zawodach sportowych. Wyniki tych zmagań zawsze okazywały się przyjemnym zaskoczeniem dla wszystkich – rodziców, uczniów i nauczycieli.

Drodzy absolwenci!

Nie rezygnujcie z marzeń, bądźcie wytrwali, aby przyszła nauka była nie tylko trudem, ale przynosiła Wam radość i satysfakcję. Wszystkiego dobrego na nowej, nie zawsze prostej drodze.Rodzicom naszych absolwentów życzymy zadowolenia i radości z osiągnięć swoich pociech. Dziękujemy za lata współpracy, za wspieranie naszych działań i pomoc w realizacji wielu zadań.