Sandra Spa wraz z gminą Rewal od kilku lat organizuje huczne zakończenie lata. Tegoroczne pożegnanie wakacji na cały długi rok, odbyło się 29 sierpnia tradycyjnie już na terenie kompleksu Sandra Spa w Pogorzelicy.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 16:00 programem przygotowanym specjalnie dla najmłodszych, których przywitali piraci na szczudłach oraz klaun Tomi z wielkimi bańkami mydlanymi. Dzieci mogły wziąć udział w zabawach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, nauczyć się pirackich piosenek oraz zatańczyć z klaunem.

Całość oficjalnie otworzył występ góralskiego, rodzinnego zespołu Janicki, który wprowadził publiczność w doskonały biesiadny nastrój. Na scenie pojawił się również egzotyczna grupa Jambo Africa wykonująca covery takich zespołów jak Africa Simone, Saragossa Band, Goombay Dance Band czy też Boney M. Przed samą gwiazdą wieczoru wystąpił popowo – rockowy zespół Strefa Zero działający od ponad 10 lat na rynku muzycznym. Grupa wykonuje przede wszystkim własne kompozycje, ale w swoim repertuarze posiada też wiele coverów znanych polskich i zagranicznych zespołów rockowych. O godzinie 21:00 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru – Mezo, który wystąpił wraz z ośmioosobowym zespołem w skład którego weszła między innymi Katarzyna Rościńska doskonała wokalistka towarzysząca w trasach koncertowych Meza, zasilając swym głosem Mezo Band. Usłyszeć można było również Johna Jamesa znanego z „Bitwy na głosy” soulowego artysty. Na chwilę przed pokazem fajerwerków zakańczających oficjalnie wakacje, na scenie ponownie pojawił się zespół góralski Janicki. Imprezę poprowadził Przemysław Redkowski lubiany aktor telewizyjny i teatralny znany między innymi z serialu „Barwy szczęścia”.