Z uwagi na szczególną sytuację informuję, że od dnia 17 marca 2020r. do odwołania w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się wirusa wejście do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rewalu będzie zamknięte.

Ograniczeniu też podlegają wyjścia w teren pracowników socjalnych w celu przeprowadzenia wywiadów środowiskowych – tylko sprawy pilne, w szczególności dotyczące osób samotnych wymagających pomocy.
Jednocześnie proszę o informacje o osobach starszych, schorowanych lub niepełnosprawnych, znajdujących się w grupie ryzyka, które potrzebują pomocy w dostarczeniu niezbędnych produktów takich jak leki, żywność, artykuły higieniczne. Pracownicy Ośrodka taką pomoc zapewnią.

Przypominam, że wnioski w sprawach świadczeń można składać elektronicznie. Wypełnione w formie tradycyjnej można zostawić w skrzynce na listy. W celu uzyskania informacji prosimy Państwa o kontakt telefoniczny:
nr 91 38 62 573
telefony komórkowe: 516 166 613 lub 516 167 477
poczta e-mail: gops@rewal.pl lub EPUAP
odpowiemy na wszystkie pytania.

Wizyty w Ośrodku mogą odbywać się tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach, przed tym prosimy o kontakt telefoniczny.
Pocztę do Ośrodka można również zostawić w skrzynce na listy.

Przepraszam za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość.
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rewalu
Justyna Żebrowska