Tego lata każdy na własnej skórze może sprawdzić skutki działania promieni UV i pod okiem ekspertów przekonać się, jak ważna jest prawidłowa ochrona przeciwsłoneczna. W weekend 21-23 sierpnia na plaży w Niechorzu (wejście od ul. Pocztowej) stanie edukacyjna Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA z wyjątkowym stanowiskiem video „Jak widzi Cię słońce” oraz licznymi atrakcjami dla dzieci i ich rodziców.

W tym roku Rodzinne Strefy Zabaw NIVEA odwiedzą polskie kurorty nadmorskie już po raz trzeci. NIVEA od lat dba o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną całej rodziny i wspiera edukację w tym obszarze, dlatego tym razem tematem przewodnim jest właśnie bezpieczny wypoczynek w słońcu.

Sprawdź, jak widzi Cię słońce

W edukacyjnej Rodzinnej Strefie Zabaw NIVEA powstało wyjątkowe video-stanowisko. Każdy dostanie szansę, aby sprawdzić, jak słońce widzi skórę przed oraz po nałożeniu kremu z filtrem. Plażowicze dzięki wykorzystaniu techniki ultrafioletu w aparacie fotograficznym będą mogli zobaczyć, jak zmienia się warstwa ochronna na skórze przed i po nałożeniu kremu z filtrem. Akcja jest elementem globalnej kampanii NIVEA, w ramach której we współpracy z fotografem Thomasem Leveritt’em NIVEA edukuje, jak ważne jest bezpieczne opalanie. – Jako marka dbamy o edukację i większą świadomość w zakresie ochrony przeciwsłonecznej i chcielibyśmy, aby coraz więcej ludzi troszczyło się o skórę swoją i swoich najbliższych – mówi Martyna Kostrzyńska, PR Manager NIVEA. Zasady prawidłowej ochrony przeciwsłonecznej będzie można poznać podczas całodziennych konsultacji dermatologicznych. Eksperci pomogą m.in. ocenić fototyp skóry oraz dobrać odpowiedni filtr.

Najlepsza rodzinna zabawa pod słońcem

W Rodzinnej Strefie Zabaw NIVEA przez cały dzień będą odbywać się również rodzinne animacje dla najmłodszych – gry, zabawy z chustą animacyjną, budowanie zamków z piasku, rodzinny tor przeszkód, a dla nieco starszych – zumba, zajęcia fitness oraz warsztaty z udzielania pierwszej pomocy.

Po udanej zabawie plażowicze będą mogli odpocząć w zacienionej strefie relaksu z leżakami.

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA otwarta będzie od piątku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00.