W piątek, 4 lipca br. w Niechorzu będzie realizowany program telewizyjny „Niegrzeczni na wakacjach” w ramach którego odbędzie się:

1. Realizacja nagrań programowych

Każda akcja plenerowa i estradowa będzie miała swój obraz w realizowanym przez nas programie TV. W ramach tego programu, w odniesieniu do całości Plebiscytu i tegorocznej Gali, nagrywali będziemy różne elementy programu NIEGRZECZNI TV.

Będą do nich należały między innymi: – przywitanie z miejsca, w którym jesteśmy, – pozdrowienia z wakacji, – kto zasłużył na klapsa, – niegrzeczne opowieści z wakacji, – „a umicie tak…?” – walka VIP czyli kto powinien z kim zmierzyć się w rinku. Dodatkowo nagrywali będziemy wybrane aktywności estradowe oraz animacje i konkursy (patrz poniżej).

2. Animacje

W ramach animacji scenicznych i około scenicznych przeprowadzimy: – lenizm Promocja nowej filozofii życiowej (popartej naukowymi teoriami), promującej relaks i odpoczynek, ale ciekawy i aktywny. Tworzenie manifestu LENIZMU (na specjalnej tablicy uczestnicy napiszą jak i gdzie uprawiali LENIZM w …) – liga miszczuniów Rozgrywki w piłkę nożną, na małym boisku 1 na 1.

3. Konkursy

W ramach akcji przeprowadzimy szereg konkursów dla uczestników. Będą to między innymi: Będą one miały swoje odzwierciedlenie w: – akcji i konkursie na organizowanej w ramach projektu imprezie estradowej, – na stronie internetowej plebiscytu i projektu, – na profilu FaceBook Niegrzecznych, (+instagram) – na profilach FaceBook uczestników wakacyjnej zabawy, (+ instagram) – w realizowanym podczas imprezy programie TV.

Pocztówka z wakacji

Uczestnicy imprezy będą mieli za zadanie przygotować pocztówkę z wakacji na bazie zupki VIFON, np. plaża z makaronu, albo pofarbowany makaron to fale itp. Będą to również mogły być po prostu pozowane zdjęcia lub zdjęcia z VIFOLDEM (maskotką), z „niegrzecznym” podpisem. Poza uczestnikami akcji estradowej pocztówki mogli by też przysyłać wczasowicze z różnych miejsc kraju i z zagranicy przebywający na wakacjach. Konkurs miałby wtedy dwie płaszczyzny: eventową i internetową. Wykonane obrazy trafiały będą do specjalnej ramki, a następnie do Internetu (FaceBook i instagram uczestników i niegrzecznych). W ten sposób zbierzemy ogromną ilość „niegrzeczny” czy zwariowanych pocztówek z wakacji.

Zakochani na wakacjach

Konkurs skierowany jest do par, zakochanych lub szukających miłości. W specjalnym bloku konkursowym i przed kamerą, zgłaszające się do konkursu osoby musiały będą opowiedzieć: – jak i gdzie się poznały / gdzie szuka miłości, – kto kogo i w jaki sposób podrywał (z możliwością prezentacji) / jak by ją/go poderwał/a – jaki był tego efekt / jakiego efektu oczekuje, A następnie: – wykonamy wakacyjne zdjęcie pary, zakochanych czy osoby szukającej miłości, – następnie umieścimy je w specjalnie przygotowanej niegrzecznej wakacyjnej ramce, – spersonalizujemy dodając imiona, miejsce i czas, – opatrzymy podpisem (z ww. historią), – poprosimy uczestników o umieszczenie ich na swoim profilu FaceBook (+ instagram)m, – najciekawsze nagrodzimy oraz zamieścimy na profilu FaceBook Niegrzecznych i naszych Partnerów. W ten sposób, realizując akcję utworzy ogromy album: Zakochanych na wakacjach.

Po próbie końca świata

Wakacje w sposób naturalny kojarzą się z imprezowaniem, które często prowadzi o tzw. Syndromu dnia następnego… My – NIEGRZECZNI, taka aktywność wakacyjną nazywamy: próba końca świata W związku z powyższym, pytali będziemy uczestników o ich sposób na leczenie się po próbie końca świata. Najlepsze trafią do naszych kanałów informacyjnych. Inne Mamy też przygotowane „niegrzeczne” konkursy dla uczestników zabaw, choć nie są one dedykowane jak te powyżej, a służą jedynie dobrej zabawie.

4. Koncert

Na zakończenie imprezy zagra zespół NIEGRZECZNI – autorzy hymnu akcji: „Dostaniesz Klapsa” http://www.youtube.com/watch?v=a8ebXbnryNM oraz letniego przeboju: „Chcemy jechać na wakacje”

Miejsce koncertu: miasteczko Summer Festival, plac przy latarni morskiej