Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z zimowych przejazdów wąskotorówką. Kolej będzie kursowała według specjalnego rozkładu jazdy w następujące dni : 26 grudnia 2014 r. (piątek) 

4 stycznia 2015 r. (niedziela)
Zimowa oferta Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej skierowana jest przede wszystkim do turystów, przebywających na Wybrzeżu Rewalskim podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz pierwszego noworocznego weekendu.

Podczas przejazdów obowiązywać będą atrakcyjne ceny promocyjne. Bilet tam i z powrotem

Dorośli – 10 PLN
Dzieci do 14 lat – 5 PLN
Dzieci do 4 roku życia podróżują tradycyjnie za darmo.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów będzie dostępny na stronie internetowej www.kolej.rewal.pl oraz na wszystkich dworcach kolei wąskotorowej w gminie Rewal.

Specjalny rozkład jazdy będzie obowiązywał tylko w piątek, 26 grudnia 2014 r. i w niedzielę, 4 stycznia 2015 r.

Miłośnikom rewalskiej wąskotorówki przypomnijmy, że jeszcze do niedawna, ze względów na zły stan torowisk oraz brak ogrzewania zimowe przejazdy składami retro były niemożliwe. Ostatni raz w zimowych warunkach kolej kursowała jeszcze za czasów PKP. W ramach rewitalizacji zmodernizowane zostały torowiska, a wagony nadmorskiej wąskotorówki wyposażone zostały w ogrzewanie. Teraz pasażerowie nie muszą już obawiać się zimy, a zabytkowymi składami będą mogli podróżować w komfortowych warunkach nawet przy minusowych temperaturach.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o.