W drugi dzień Bożego Narodzenia i w pierwszy dzień Nowego Roku miłośnicy rewalskiej wąskotorówki będą mogli skorzystać z przejażdżek po wąskich torach w zimowej scenerii.

26 grudnia 2015 r. i 1 stycznia 2016 r. pociągi kursować będą według specjalnego rozkładu jazdy. Bilety można będzie nabyć u konduktorów w promocyjnych cenach. Za bilet tam i z powrotem dorośli zapłacą 10 złotych, a dzieci do 14. roku życia – tylko 5 złotych. Dzieci do 4 roku życia podróżują tradycyjnie za darmo.

Jeszcze do niedawna, ze względów na zły stan torowisk oraz brak ogrzewania w wagonach, o zimowych przejazdach składami retro można było jedynie pomarzyć. Po rewitalizacji pasażerowie nie muszą już obawiać się zimy, a zabytkowymi składami będą mogli podróżować w komfortowych warunkach nawet przy minusowych temperaturach. Zimowa oferta Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej skierowana jest przede wszystkim do turystów, przebywających na Wybrzeżu Rewalskim podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz pierwszego noworocznego weekendu.

Zachęcamy również do wynajmowania wąskotorówki na potrzeby wszelkiego rodzaju imprez rekreacyjnych i okolicznościowych, takich jak: wyjazdy integracyjne, przejazdy weselne, czy wycieczki. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.kolej.rewal.pl.

Uwaga: rozkład jazdy będzie obowiązywał tylko w sobotę, 26 grudnia 2015 r. i w Nowy Rok, tj. piątek, 1 stycznia 2016 r.