MOTYLARNIA pod latarnią morską w Niechorzu,to miejsce swobodnie latających motyli egzotycznych dostępnych na wyciągnięcie ręki! Odkryj ten cudowny, zaczarowany świat. Zobacz jak z poczwarki wykluwają się barwne motyle, poznaj ich zwyczaje i dowiedz się jak niesamowite tajemnice kryją.

MOTYLARNIA to więcej niż tylko kolejna atrakcja. To niepowtarzalne przeżycia estetyczne i niezwykle kolorowe wspomnienia dla każdego odwiedzającego – małego czy dużego.

Do MOTYLARNI zapraszamy codziennie w godz. 10 – 19 niezależnie od pogody. U nas deszcz na głowę nie pada, a tropikalna aura gwarantowana, więc ubierz się lekko i kolorowo, a być może motyl przysiądzie właśnie na Twoim ramieniu… . By uchwycić te niecodzienne, ulotne chwile, zabierz aparat fotograficzny!

CO U NAS LATA?

W naszej MOTYLARNI zobaczysz setki przepięknie ubarwionych motyli z najbardziej egzotycznych zakątków całego świata. Poznasz najpopularniejszego w Afryce – Monarchę, spektakularnego Blue Morpho pochodzącego z tropikalnych lasów Ameryki Łacińskiej a także jego wielobarwnych kuzynów. Spotkasz motyla Żeglarza z Singapuru, Niebieskiego Tygrysa z Azji i Cętkowanego Trójkąta z Australii. Są tu również: Papierowy Latawiec z Malezji, Mozaika-Zebra występująca naturalnie w Meksyku i Argentynie i mistrz kamuflażu-Jesienny Liść. Ponadto latają różnorodne, duże, Motyle Sowie a także pełni uroku przedstawiciele rodziny paziowatych, występujący od Półwyspu Arabskiego, poprzez subkontynent indyjski, aż po Borneo i Australię.

Przedstawiciele różnych gatunków motyli z całego świata czekają na Ciebie w MOTYLARNI, w Niechorzu. Do Twojej dyspozycji są także pracownicy MOTYLARNI , którzy zdradzą motyle sekrety. Dowiesz się po co motylom dwie pary skrzydeł? Jak widzą motyle? Czym w rzeczywistości jest pyłek na ich skrzydłach? Czy ćma to też motyl? Czy istnieją toksyczne motyle? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań, znajdziesz w naszej MOTYLARNI.

Więcej informacji www.motylarnianadmorzem.pl

Zobacz na mapie