Długi, słoneczny weekend majowy dobiegł końca. W tym roku Gmina Rewal zapewniła mnóstwo atrakcji dla wszystkich spragnionych wspólnej zabawy i relaksu nad morzem. W miejscowościach Naszej Gminy mogliśmy spędzić miło czas na wspólnej biesiadzie, spróbować domowych wypieków i przysmaków z grilla, potańczyć przy muzyce, a także wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Nasi najmłodsi goście również mieli zagwarantowane wiele gier, zabaw i animacji, które przyniosły mnóstwo radości i uśmiechu na ich twarzach.

Jednak weekend majowy to nie tylko zabawa, ale również czas zadumy i ważne święta dla Polaków. Z tej okazji w Pobierowie i w Niechorzu odśpiewaliśmy hymn i pieśni patriotyczne, uczciliśmy święto flagi uroczystym pochodem, a na Naszej Latarni Morskiej tradycyjnie zawisła prawdopodobnie największa, biało-czerwona flaga na wybrzeżu.

Cały weekend upłynął w radosnym i słonecznym nastroju. Mamy nadzieję, że wszyscy goście spędzili cudowny czas w Naszej Gminie i możemy liczyć na ponowne odwiedziny.

Dziękujemy za wybranie Gminy Rewal na wypoczynek, a organizatorom za poświęcony czas na zorganizowanie tego pełnego atrakcji weekendu.

Zapraszamy ponownie do Gminy Rewal!