Wakacje wcale nie muszą upływać pod znakiem nudy, a nudy na pewno nie znajdziecie w Świetlicy Wiejskiej w Śliwinie. Na wspólne spędzanie czasu  chętnych tu nie brakuje. W bogatym programie Gminnego Ośrodka Kultury w Rewalu pojawiają się coraz to nowe zajęcia dla dzieci w każdym wieku.

Wśród najmłodszych największą popularnością cieszą się warsztaty plastyczne: rysowanie, malowanie farbkami, tworzenie kolaży z wycinanek. Swoich sił artystycznych każdy może spróbować w tematycznych konkursach, organizowanych raz w tygodniu. Sale świetlicowe zamieniły się w prawdziwie letnią galerię sztuki.

Duże zainteresowanie uczestników wzbudzają kalambury – gracze muszą wykazać się nie lada kreatywnością, aby szybko przekazać informację. Gdy dopisuje pogoda nie brakuje także zajęć na świeżym powietrzu, wystarczy kawałek kredy i już przed Świetlicą podziwiać można piękne malunki lub zagrać w tradycyjne „klasy”. W pochmurne dni na dzieci czekają puzzle oraz gry planszowe, jak choćby chińczyk, warcaby czy domino.

Każdego kto lubi mile i aktywnie spędzać czas zapraszamy do Świetlicy Wiejskiej w Śliwinie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00.