Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. przypomina o trwającej ofercie promocyjnej w postaci kuponów rabatowych na przejazdy indywidualne, które są do nabycia w biurze kolei w hali sportowej w Rewalu, przy ul. Szkolnej 1.

Kupony rabatowe to akcja promocyjna skierowana przede wszystkim do właścicieli pensjonatów, hoteli  oraz domów gościnnych z terenu gminy Rewal, umożliwiająca poszerzenie oferty turystycznej dla gości. Cena jednego kuponu to 1,23 (z VAT). Minimalna ilość zakupionych kuponów rabatowych to 50 szt.

Kupony rabatowe upoważniają do 20% zniżki na przejazdy indywidualne Nadmorską Koleją Wąskotorową (promocja nie dotyczy grup i przejazdów rodzinnych). Kupon rabatowy, na którym znajduje się numer seryjny należy przekazać konduktorowi pociągu podczas zakupu biletu. Na tej podstawie pasażer otrzyma ozdobny bilet z 20-procentowym upustem oraz rabatami na bilety wstępu do 4 parków atrakcji na terenie gminy Rewal. Oferta promocyjna ważna jest do 30 września 2014 r. Na życzenie klienta na kupony rabatowe wystawiana jest faktura VAT. Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej www.kolej.rewal.pl , na której znajdą Państwo wiele przydatnych informacji, m.in. aktualny rozkład jazdy i cenniki.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o.