Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. przypomina o trwającej akcji promocyjnej – kuponach rabatowych na przejazdy indywidualne wąskotorówką. Kupony są do nabycia w biurze kolei w hali sportowej w Rewalu, przy ul. Szkolnej

1. Kupony rabatowe to akcja promocyjna skierowana przede wszystkim do właścicieli pensjonatów, hoteli oraz domów gościnnych, umożliwiająca poszerzenie oferty turystycznej dla gości.

Cena jednego kuponu to 1,23 (z VAT). Minimalna ilość zakupionych kuponów rabatowych to 50 szt. Kupony rabatowe upoważniają do 20% zniżki na przejazdy indywidualne Nadmorską Koleją Wąskotorową (promocja nie dotyczy grup i przejazdów rodzinnych).

Kupon rabatowy, na którym znajduje się numer seryjny należy przekazać konduktorowi pociągu przy zakupie biletu. Na tej podstawie pasażer otrzyma bilet z 20-procentowym upustem na przejazd koleją. Dystrybucja kuponów promocyjnych potrwa do wyczerpania zapasów i nie będzie wznawiana. Kupony będzie można wykorzystać do 30 września 2014 r. Na życzenie klienta na zakup kuponów rabatowych wystawiana jest faktura VAT.

Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej www.kolej.rewal.pl , na której znajdą Państwo wiele przydatnych informacji, m.in. aktualny rozkład jazdy i cenniki.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o.