Dla wszystkich, którzy tego lata będą szukać słodkiego orzeźwienia, dobrej zabawy z nagrodami i odrobiny filmowego relaksu, mamy zaproszenie! Tegoroczne wakacje nad Bałtykiem to nie tylko aktywności na plaży, ale także czas prawdziwego chilloutu w wyjątkowej strefie relaksu… Jak ją znaleźć? Szukaj wyjątkowego pojazdu – Lemonbusa, z którego bezpłatnie serwowana będzie wyśmienita lemoniada!

Jeśli chcesz zażyć błogiego odpoczynku oraz nieco się schłodzić i orzeźwić, zapraszamy do wyjątkowej strefy chillout. Jej rozpoznawalnym znakiem jest Lemonbus, który zapewni słodkie orzeźwienie. Każdy kto go odwiedzi otrzyma pyszną bezpłatną lemoniadę na bazie cukru trzcinowego, a po naciśnięciu przycisku na pojeździe będzie mógł schłodzić się wodną mgiełką. W strefie znajdą się leżaki, na których będzie można relaksować się i delektować ową pyszną lemoniadą.

Chillout z Cukrem Królewskim to także quizy, podczas których będzie można wygrać plażowe gadżety: parawany, piłki i okulary słoneczne. Dodatkowo w strefie stanie specjalna ścianka foto z tropikalnym krajobrazem, na której tle będzie można robić sobie pamiątkowe selfie. Każdy dzień w strefie chillout zakończy pokaz filmowy. W repertuarze letniego kina znajdą się takie przeboje jak: „Pani z przedszkola”, „Carte blanche”, „Dzień dobry kocham cię”, „Wkręceni 2” oraz „Scenariusz na miłość”.

Strefa czynna będzie w godzinach:

14:00 – 16:00 i 18:00 – 23:00 w lipcu,

13:00 – 15:00 i 17:00 – 22:00 w sierpniu.

Wszystkie aktywności w strefie są bezpłatne! Więcej dowiesz się odwiedzając stronę www.SlodkieOrzezwienie.pl

Strefa chillout Cukru Królewskiego – gdzie i kiedy

14.07 – Rewal, teren UM przy ul. A. Mickiewicza 23

12.08 – Pobierowo (gm. Rewal), teren parkingu przy ul. Zgody

SERDECZNIE ZAPRASZAMY