Majestic

Już 24 lipca, w najbliższy piątek w Pobierowie, zaraz po Mistrzostwach w Przeciąganiu Liny Nocą odbędzie się koncert zespołu Majestic. Zespół Majestic od prawie 10 lat robią coraz większe zamieszanie na scenie muzycznej nie tylko w Polsce (także Anglia, Niemcy, Litwa), a ich żywiołem są koncerty – do tej pory wystąpili ponad 450 razy.

Zespół rodem z Gdańska prezentuje muzykę taneczno-energetyczną (mix ska, reggae, rock), a to w połączeniu z wybuchową sekcją dętą, specyficznym poczuciem humoru oraz z dobrym kontaktem z publiką szybko zamienia wszystkie ciała stałe pod sceną w skaczące, uśmiechnięte i chcące uwolnić swoją energię elektrony. Czasami ciężko je później okiełznać…

Wystąpili w programie Must Be The Music, gdzie dotarli aż do półfinału (2 edycja, Polsat 2011) oraz u Kuby Wojewódzkiego jako gość muzyczny. Wielokrotnie nagradzani na przeglądach i konkursach w całym kraju (między innymi: Ostróda Reggae Festiwal, KortoFest). W styczniu 2013 ukazała się ich druga płyta „Przyzwoita” , a w wielu rozgłośniach radiowych można usłyszeć singlowe utwory – tytułową  „Przyzwoitą” oraz Jedziemy.

We wrześniu 2014 roku premierę miał klip „Mi-ło-ś-ć” – drugi singiel z płyty „Przyzwoita”. Najnowszym dziełem grupy jest singiel oraz teledysk „Tatko” , który miał premierę na początku lutego 2015 w programie „Świat się kręci” na antenie TVP1.

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie w rytmie reggae i ska.