Ta wiadomość zelektryzowała członków małego, ale jak się okazuje bardzo prężnie działającego Stowarzyszenia Przyjaciół Pustkowa ,bo niemożliwe stało się możliwe a oficjalne pismo od ks. Stanisława Mieszczaka z Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży to potwierdziło.

Tak Drodzy Państwo z przyjemnością informujemy, że działania członków Stowarzyszenia Przyjaciół Pustkowa doprowadziły do tego, że dnia 31 lipca na mszy o godz.10 w Campusie Misericordiae w Brzegach w Gminie Wieliczka zostanie poświęcone kolejne już drzewko przez papieża, do naszej Alei Papieskiej mieszczącej się w Pustkowie przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei, tym razem przez Papieża Franciszka.

Radość, wzruszenie i łzy wśród członków stowarzyszenia, że zauważono naszą pracę oraz doceniono idee . Były chwilę zwątpienia i niemocy ale mamy to co sobie założyliśmy. Takimi działaniami tworzymy pomalutku codzienność naszej małej, ale jakże pięknej miejscowości – Pustkowa.Bądźcie z nami!

Szukajcie nas w sektorze 0 tuż przy Papieżu Franciszku dnia 31.07.2016 o godz.10.00 w Brzegach Zobaczycie nas na pewno.
Jedziemy tam z różnymi intencjami ,ale także z modlitwą i prośbą, by dobry Bóg dał nam siłę i moc do dalszego działania a przede wszystkim dał wiarę w ludzi, którzy pomogą nam zbudować kościół w Pustkowie.

Liczymy na wsparcie, jest nas tak niewielu a robimy coś wspaniałego dla tak wielu . Dołącz się do nas i zostań przyjacielem Pustkowa.

Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa