Minigolf to ciekawa dyscyplina, doskonała dla osób w każdym wieku. Od kilku lat w Trzęsaczu funkcjonuje miejsce z profesjonalnymi stanowiskami do uprawiania tego szlachetnego sportu, który zyskuje coraz większe rzesze miłośników.

To właśnie wzrastające zainteresowanie minigolfem, zachęciło właścicielkę trzęsackiego ośrodka Panią Marię Kozikowską do zorganizowania Mistrzostw Gminy Rewal w Minigolfie, których IV już edycja zgromadziła blisko 57 osób w różnym wieku. Mistrzostwa zostały rozegrane w dwóch kategoriach: I kategoria „Dzieci”, II kategoria „Open”. W kategorii dzieci I miejsce zajął Dominik Lato (16 l.) z Radziszowa zdobywając 86 punktów, na miejscu II znalazł się Marc Zajonz (10 l.) z Kobyli z 80 punktami, III miejsce na podium zajął Jakub Krak (10 l.) z Piotrkowa Trybunalskiego z 75 punktami. W kategorii „Open”I miejsce na podium zajął Grzegorz Marcinkowski z Wrocława zdobywając 67 punktów, na II miejscu po dogrywce uplasował się Krystian Cieśla z Częstochowy uzyskując wynik 57 punktów, III miejsce zdobył Bartosz Kozik ze Szczecina z 51 punktami. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody.