10 października 2015 roku odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016 Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Rozpoczynamy zajęcia już po raz piąty.

Naszą inaugurację zaszczycili swoją obecnością poseł na sejm RP K. Oświęcimski, wójt gminy Rewal R. Skraburski, dyrektor szkoły w Rewalu W. Szukała-Błachuta, dyrektor szkoły w Niechorzu M. Wawrzyniak, dyrektor GOK M. Sałek.

Były życzenia, kwiaty, gratulacje. Podziękowaliśmy wszystkim za udzieloną nam pomoc, a szczególnie wójtowi gminy R. Skraburskiemu, dyrektorkom obu szkół i GOK. Mamy nadzieję, że tak pozostanie.

Uroczystość zainaugurował wykład prof. U. Kozłowska na temat „Miłość w każdym wieku”. Od 12 października 2015r. wznawiamy zajęcia: joga, gimnastyka, basen, informatyka, j. niemiecki, j. angielski. Harmonogram zajęć dla poszczególnych miejscowości znajduje się na naszej stronie. Najbliższe plany to wyjazd rehabilitacyjny do miejscowości Wieniec Zdrój. W ramach wycieczki zwiedzanie okolic: Ciechocinek, Kruszwica, Licheń, Toruń i okolice. Następne spotkanie studentów z całej gminy to 14 listopad 2015r. Wszystkich chętnych zapraszamy.

Elżbieta Soluch