W hali sportowo-widowiskowej w Rewalu w dniach 16-17 stycznia odbył się Turniej Piłki Ręcznej Ekstraklasy Mężczyzn HANDBALL REWAL TOUR. W turnieju udział wzięły takie zespoły jak: Gaz-System Pogoń Szczecin, MKS Zagłębie Lubin, MKS Nielba Wągrowiec, MMTS Kwidzyn, SPR Chrobry Głogów, GKS Wybrzeże Gdańsk.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy „A” i „B” gdzie rywalizowały o miano najlepszej drużyny. Po rywalizacji grupowej zespoły walczyły odpowiednio o 5, 3 oraz 1 miejsce w turniej. W meczu o 5 lokatę zmierzyły się ekipy Nielby Wągrowiec z MMTS Kwidzyn, pojedynek zakończył się zwycięstwem piłkarzy MMTS Kwidzyn 25:19.

Mecz o 3 miejsce to starcie Wybrzeża Gdańsk z Gaz-System Pogoń Szczecin, górą w tym pojedynku okazali się szczypiorniści Wybrzeża pokonując kolegów z Pomorza Zachodniego 27:24. Finał turnieju Handball Rewal Tour to mecz derbowy Dolnego Śląska, Chrobry Głogów zmierzył się z Zagłębiem Lubin. Po zaciętej i wyrównanej walce lubinianie wygrali z lokalny rywalem 29:24. Pierwszym zwycięzcą turnieju z cyklu Handball Rewal Tour została drużyna MKS Zagłębie Lubin.