Zajęcia fitness to jedna z naszych propozycji na aktywne spędzanie wolnego czasu. Fitness to przede wszystkim świetny sposób na odzyskanie kondycji, wymodelowanie sylwetki czy też zrzucenie zbędnych kilogramów i spalenie tkanki tłuszczowej.

To wszystko w rytmie muzyki i pod opieką instruktora. Różnorodność zajęć odbywających w halach sportowych na terenie gminy Rewal pozwoli Ci wybrać coś dla siebie. ACT – to trening w stylu obwodowym, pozwala wykonać znacznie więcej pracy w krótszym czasie niż można to zrobić z tradycyjną formą treningu siłowego. Założenie jest dość proste: wykonujesz ćwiczenie, jedną serię po której od razu przechodzisz do kolejnego ćwiczenia. Warunkiem jest to, by następujące po sobie ćwiczenia nie angażowały tej samej głównej grupy mięśniowej. Ten rodzaj treningu pozwala mięśniom na odpoczynek, gdy wykonujesz ćwiczenia angażujące inne mięśnie. Intensywność całego treningu jest wystarczajaco wysoka, by uzyskać korzyści zbliżone do treningu kardio – tym samym mamy dwie pieczenie na jednym ogniu. Brazylijskie pośladki squat – uniesione, jędrne i kręgłe, jednym słowem brazylijskie pośladki to obiekt pożądania wielu pań i panów. W ostatnim czasie to one wysuwają się na prowadzenie jako najseksowniejsza część ciała i wyprzedzaja biust. odpowiedni zestaw ćwiczeń i systematyka ich wykonania pozwoli nam uzyskać wymarzony cel. ZAJĘCIA 40+ – Zajęcia Aktywne 40+ to ćwiczenia przygotowane specjalnie z myślą o osobach po 40. roku życia, które nigdy wcześniej nie korzystały z fitness. Ich celem jest wzmocnienie wszystkich grup mięśniowych ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha, ud i grzbietu. Nieskomplikowane ruchy, umiarkowane tempo i dynamiczna muzyka pozwalają w przyjemny i niewyczerpujący sposób spalić zbędne kalorie i ujędrnić ciało. Każde z zaproponowanych przez nas zajęć prowadzone są przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę, co pozwala niemal każdemu brać w nich udział, również osobom ze schorzeniami kręgosłupa, nadciśnieniem tętniczym i arytmią serca.

Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do czwartku w godzinach 18.00-19.00. Koszt zajęć 10 zł. Istnieje także możliwość zakupu karnetu miesięcznego. Harmonogram zajęć przedstawiony został w załączniku. Startujemy 29 września!