„Andrzejki”

Dnia 27.11.16r. w czwartek o godz. 15.30 w Szkole Podstawowej w Niechorzu odbyła się zabawa andrzejkowa, w której udział wzięli uczniowie od klasy I – VI i ich rodzice. W programie imprezy był bufet ze smakołykami przygotowany przez rodziców uczniów klasy III. Powodzeniem cieszyły się loteria fantowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski oraz sale: strachu, z wróżbami i sala, w której robiono makijaż.

Tu osobami odpowiedzialnymi byli uczniowie klas starszych. Kolejną atrakcją były różne konkursy i dyskoteka, której DJ był pan Damian Zieliński i prezentował największe hity list przebojów. Największą popularnością wśród najmłodszych cieszyła się sala strachu i loteria fantowa, a wśród dorosłych bufet i domowe wypieki.

Wszyscy się znakomicie bawili, panowała miła atmosfera. Andrzejki zakończyły się o godz. 19.00.

„Spotkanie z Mikołajem”

6 grudnia wszystkie dzieci w Szkole Podstawowej w Niechorzu czekały na niezwykłego gościa – Mikołaja. Już od samego rana najmłodsi uczniowie pełni obaw pytali, czy Mikołaj na pewno ich tutaj znajdzie. Na jego cześć, niektórzy włożyli na głowę charakterystyczną czerwoną czapeczkę. Pomimo braku białego puchu, Mikołaj przybył na czas. Spotkanie z nim upłynęło w przesympatycznej atmosferze. Dzieci przygotowały Świętemu piękne rysunki i zaśpiewały wesołe piosenki. W jednej z klas pojawiły się nawet ciasteczka i kakao.

Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok.