Od wczoraj w Pobierowie na plaży przy ul. Mickiewicza trwa 5-dniowy cykl zajęć sportowych na świeżym powietrzu Active Summer z Radiem Zet. Wydarzenie potrwa do 17 sierpnia, a każdy dzień złożony będzie z trzech bloków.

Blok I rozpoczyna się o godzinie 10:00 od rozgrzewki fitness którą poprowadzi Magda Rapp profesjonalna instruktorka. W bloku II, który trwa od 10:00 do 14:00 można wziąć udział w różnych aktywnościach sportowych przy okazji mając szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Blok III powstał specjalnie z myślą o Paniach. W godzinach 14:00 – 16:00 odbywają się zajęcia fitness: Summer Dance, Fit Power oraz Fit Ballance, doskonałe dla wszystkich chcących zachować zdrowie i piękną sylwetkę. W sobotę przy pięknej pogodzie w godzinach 18:00 – 20:00 na plaży rozłożony zostanie olbrzymi koc, na którym będzie można odpocząć i posłuchać na żywo listy Radia Zet oraz pozdrowić swoich bliskich i przyjaciół. W niedzielę na zakończenie miłośnicy siatkówki plażowej mogą stanąć w szranki w turnieju dwójek, a wygrani zdobędą telefony LG G3oraz słuchawki LG. Zapraszamy na zdrowy, aktywny wypoczynek połączony z zabawami i konkursami dla dzieci i dorosłych.