W dniach: 27 listopada – 7 grudnia 2017r., w Szkole Podstawowej w Niechorzu odbył się ogólnopolski konkurs „Stypendiada Wczesnoszkolna”. Uczniowie z klasy II i III brali udział w trzech kategoriach: konkursie czytelniczym „Abecadło”, konkursie orotgraficznym „Ortografek” oraz konkursie plastycznym „Plastuś”

 W konkursie czytelniczym wyróżnione zostały:

Lena Brodzińska z klasy II, która zajęła V miejsce w kraju i otrzymała tytuł FINALISTY oraz „Orła czytelniczego”;
Aleksandra Pawlik z klasy II, która również zajęła V miejsce w kraju i otrzymała tytuł FINALISTY oraz „Orła czytelniczego”.

W konkursie ortograficznym wyróżniono:

Małgorzatę Hawryluk z klasy III, która zajęła VIII miejsce w kraju i otrzymała tytuł FINALISTY oraz „Orła ortograficznego”;
Maję Marcinkowską z klasy IV, która również zajęła VIII miejsce w kraju i otrzymała tytuł FINALISTY oraz „Orła ortograficznego”.

W konkursie plastycznym nagrodzono pracę Leny Orzechowskiej z kl II, która otrzymała tytuł FINALISTY oraz „Orła plastycznego”.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a FINALIŚCI dodatkowo piękne medale. Szkolnymi koordynatorami konkursu były panie: Elżbieta Jasińska i Jolanta Domańska.

Uczestnikom i ich nauczycielom gratulujemy sukcesów.