AKTYWNY WYPOCZYNEK

Parki linowe w Gminie Rewal to niepowtarzalny sposób na spędzanie wolnego czasu w których głównym zadaniem jest pokonywanie przeszkód rozwieszonych między drzewami na wysokości. Uczestnicy samodzielnie pokonują przygotowaną trasę. Stopień trudności poszczególnych odcinków jest zróżnicowany. Każdy znajdzie tu coś na miarę swoich sił i możliwości.
Zobacz więcej …

MINIGOLF

Zabawa dla całej rodziny. Pierwszy profesjonalny Minigolf filcowy na terenie Polski położony przy trakcie pieszo-rowerowym między Pustkowem a Trzęsaczem, zaprasza wszystkich do wspaniałej zabawy. Gra w Mini Golf to rozrywka dla osób od 3 do 99 lat, polegająca na pokonaniu 18 stanowisk przy jak najmniejszej ilości uderzeń piłeczki. Czynne od 10:30 do 21:00. Obiekt ten przystosowany jest do rozgrywania turniejów międzynarodowych.

Trzęsacz, ul. Kamieńska (w kierunku do Pobierowa),
Tel. + 48 506 650 195

KRĘGLE

Gmina Rewal w bogatej ofercie posiada miedzy innymi dwie nowoczesne kręgielnie. Ten rodzaj rozrywki od lat zyskuje na popularności. Oferując gościom dostęp do tego typu sportu, wpływamy na ich integracje, budzimy ducha walki podczas rywalizacji sportowej dostarczając przy tym pozytywnych emocji. Tym, którzy próbowali, kręgli nie trzeba przedstawiać a pozostałym gorąco polecamy spróbować, naprawdę warto!

Pogorzelica / Niechorze – www.sandraspa.pl
Rewal – www.sunsetspa.pl

REJSY TURYSTYCZNE

LOTY PARALOTNIĄ

Trzęsacz
Sławek Kucharski,

tel. 609 981 282,
e-mail: superflyslawiej@op.pl

Sławek lata na paralotni od 2002 roku. W trakcie wakacji i weekendów majowych organizuje loty widokowe w tandemie. Starty z pasażerami odbywają się na klifie między Rewalem a Trzęsaczem. W zależności od warunków atmosferycznych możliwy jest przelot swobodny (przy wykorzystaniu wyłącznie siły wiatru) na wysokość ok 50-70m jak i lot z napędem plecakowym na wysokość ok 100-150m, który trwa ok 15 min. Lot taki nie wymaga żadnego wcześniejszego przeszkolenia.

Warto na tą krótka chwilę zostawić wszystkie sprawy na ziemi by przeżyć te podniebną przygodę. Zapraszam wszystkie osoby nie zależnie od wieku, które chciałyby zakosztować paralotniarstwa i niesamowitych przeżyć.

Atrakcje Turystyczne

Skip to content