Nadchodące imprezy

Oferta pracy w rewalskich wodociągach

Firma Wodociągi Rewal Sp. z o.o. z siedzibą w Pobierowie

Poszukuje pracownika na stanowisko:
Referent Administracyjny w dziale Księgowości i Administracji

Miejsce pracy: Pobierowo, gm. Rewal

Rodzaj zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – kierunkowe
  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowym
  • ogólna znajomość zagadnień finansowo - księgowych oraz podatkowych (VAT i CIT)
  • prawo jazdy kategorii B
  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

zakres zadań :

  • Księgowanie operacji gospodarczych, zgodnie z obowiązującymi przepisami o rachunkowości, i polityką rachunkowości
  • Analiza rozrachunków z dostawcami, uzgadnianie sald
  • Przygotowywanie kompensat wzajemnych zobowiązań i należności
    z kontrahentami
  • Prowadzenie rejestrów pomocniczych VAT
  • Weryfikacja oraz dekretacja dokumentów księgowych w systemie finansowo-księgowym
  • Prowadzenie ewidencji ilościowo – wartościowej obrotu magazynowego
  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia w odzież roboczą pracowników oraz składanie zapotrzebowania w zakresie wyposażenia pracowników
    w odzież zgodnie z przepisami BHP
  • Sporządzanie przelewów bankowych

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Wodociągi Rewal Sp. z o.o.
ul. Poznańska 31
72-346 Pobierowo
tel.91 38 64 172

Termin składania ofert: do 28.02.2017 r.