Przetargi

Drukuj

Proces lokalizacji inwestycji

Gmina Rewal jest najmniejszą gminą województwa zachodniopomorskiego, usytuowana w jego północnej części nad Morzem Bałtyckim. Jej powierzchnia wynosi zaledwie 41 km2. W skład gminy wchodzi siedem miejscowości: Pogorzelica, Niechorze, Rewal, Śliwin, Trzęsacz, Pustkowo i Pobierowo, z których aż sześć znajduje się bezpośrednio nad morzem. Obecnie liczy ona około 3730 stałych mieszkańców. Największym atutem gminy jest ok. 18 km czystych, szerokich plaż których standard rok rocznie zostaje podwyższany oferując bezpieczny i zdrowy wypoczynek. O jakości gminnych kąpielisk świadczy prestiżowy certyfikat „Błękitna flaga”, który otrzymało już sześć miejscowości. Niezwykłe inwestycje, imprezy kulturalno-rozrywkowe i sportowe, dbałość o estetykę oraz atrakcyjne zabytki sprawiają że gminę co roku odwiedza ponad 1 300 000 turystów z Polski i zagranicy.

 

 Inwestor który jest zainteresowany inwestowaniem na terenie gminy Rewal informacje o ofercie inwestycyjnej jaką dysponuje gmina znajdzie w Referacie Nieruchomości. Tam inwestor otrzymuje dokładną informację na temat działek gminnych przeznaczonych do sprzedaży lub przeznaczonych do dzierżawy. Informacje te zamieszczone są również na stronie internetowej gminy : www.

 

Osoba odpowiedzialna za udzielanie informacji:

- Pani Ewa Korczyńska – Kierownik Referatu Nieruchomości

Urząd Gminy w Rewalu (pokój nr 107)

Tel. 91 38 49 021, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacje o przeznaczeniu działek w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego uzyskać można w Referacie Planowania Przestrzennego, Urbanistyki i Ochrony Środowiska.

 

Osoba odpowiedzialna za udzielanie informacji:

- Pan Mirosław Hussakowski – Kierownik Referatu, Architekt Gminny

Urząd Gminy w Rewalu (pokój nr 101)

Tel. 91 38 49 017, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Na stronie internetowej http://www.bip.rewal.pl/dokumenty/menu/77 dostępne są obowiązujące plany Zagospodarowania Przestrzennego dla poszczególnych miejscowości oraz Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Rewal. Pod adresem : http://www.bip.rewal.pl/dokumenty/3391 dostępny jest rejestr miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego gminy Rewal.