Centrum Informacji Promocji Rekreacji Gminy Rewal powstało w 2001 roku z inicjatywy ówczesnego wójta Konstantego Tomasza Oświęcimskiego i jego zastępcy Roberta Skraburskiego, będąc odpowiedzią na wzrastające zainteresowanie przyjezdnych walorami turystycznymi Gminy Rewal.


Przez ponad 11 lat funkcjonowania Centrum ewoluowało w stronę sportu i rekreacji, a dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi pracowników CIPR jest organizatorem niezwykłych przedsięwzięć, które na stałe wpisały się w program wakacji letnich w Gminie Rewal. Rok rocznie – właśnie dla niespotykanej w żadnych innych miejscowościach atmosfery – gminę odwiedza tysiące turystów przybywających, by spędzić tu pełen wrażeń i emocji urlop.

 

Biura Centrum Informacji Promocji Rekreacji mieszczą się w budynku hali widowiskowo-sportowej w Rewalu przy ul. Szkolnej 1. Tutaj również znajduje się jest całoroczny Punkt Informacji Turystycznej. Do głównych zadań Centrum Informacji Promocji Rekreacji należy zarządzanie obiektami sportowymi w Gminie Rewal. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania sportowców i trenerów, których pełna satysfakcja stanowi dla nas absolutny priorytet. Starając się sprostać rosnącym z roku na rok wymaganiom, coraz wyżej podnosimy sobie poprzeczkę, zwiększając jednocześnie jakość usług i standard naszych obiektów sportowych. Nasza wykwalifikowana kadra dba nie tylko o dobry stan techniczny obiektów sportowych, lecz dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i pasji angażuje się w organizację wydarzeń sportowych, stojących na najwyższym poziomie. Kluby sportowe, korzystające z rewalskich obiektów mogą zawsze liczyć zarówno na perfekcyjnie przygotowane boisk o każdej porze roku, jak i na pomoc przy rezerwacji noclegów, czy znalezieniu odpowiedniego sparingpartnera.

                

 

Infrastruktura sportowa Gminy Rewal powstała z myślą zarówno o rekreacyjnym jak i w pełni profesjonalnym wykorzystaniu i odpowiada wszystkim normom oraz standardom europejskim. Dzięki technologiom najnowszej generacji oraz innowacyjnym rozwiązaniom z rewalskich obiektów sportowych można bezpiecznie korzystać przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Przekonało się już o tym wiele renomowanych klubów sportowych oraz drużyn piłkarskich polskiej ekstraklasy, które szczególnie upodobały sobie nadmorskie stadiony i od lat powracają do Gminy Rewal, wiedząc, że znajdą tu miłą i kompetentną obsługę, spokój i doskonałe warunki do realizacji cykli szkoleniowych.