Nadchodące imprezy

Print

Tryumfalny powrót "Liny" do Pobierowa

Wczoraj w Pobierowie odbyła się długo oczekiwana impreza - Mistrzostwa Polski w Przeciąganiu Liny Nocą. Już po raz 16 drużyny rywalizowały, w tej jakże widowiskowej dyscyplinie.

Imprezę podobnie jak poprzednio prowadził znany prezenter Irek Bieleninik. Zanim rozpoczęły się zmagania sporą dawkę rozrywki zapewnił znany Strongman - Sławomir Toczek, który dał pokaz swojej, nadludzkiej siły.

Do konkursu przystąpiły cztery teamy: Smażalnia "Rekin", Smażalnia "U Jacha", Ratownicy z Rewala oraz gospodarze imprezy - Rada Sołecka z Pobierowa. Po ciężkich zmaganiach zwycięstwo odniosła drużyna smażalni "U Jacha". Drugie miejsce wywalczyli atletyczni ratownicy z Rewala, a na trzecie - honorowej pozycji znaleźli się członkowie Rady Sołeckiej z Pobierowa z sołtysem Przemkiem Studzińskim na czele.

Serdecznie Gratulujemy !!!! :) :) :)

Mistrzostwa jak zawsze przyciągnęły tłumy widzów, którzy gorąco kibicowali uczestnikom.

Cieszymy się ogromnie, że wspólnymi siłami Sołectwa Pobierowo, Urzędu Gminy, Stowarzyszenia "Pobierowo Na Nowo" i Grupy Inicjatywnej Pobierowo jest OK udało się reaktywować tą wspaniałą imprezę.

W imieniu Organizatorów pragniemy podziękować za pomoc Wójtowi Gminy Konstantemu Tomaszowi Oświęcimskiemu, Radnym z Pobierowa oraz Spółce Wodociągi Rewal

Zapraszamy za rok