Print

Instrukcja - baza noclegowa

logowanie: http://www.rewal.pl/index.php/turysta/informacja-turystyczna/noclegi


lub wybrać ręcznie wpisując adres www.rewal.pl wybrać Strefa Turystyczna a następnie ikonę noclegi.


1. Logowanie nastąpi po wpisaniu loginu i hasła w okienku po prawej stronie.
2. Po zalogowaniu wybrać Dodaj nowe ogłoszenie (menu po prawej)
3. Wypełnij formularz
- tytuł: podaj nazwę obiektu
- wybierz kategorię (Noclegi)
- wybierz podkategorię (odpowiadającą nazwie miejscowości w której znajduje się Twój obiekt noclegowy).
- udogodnienia dla turystów: z listy zaznacz udogodnienia dostępne w Twpim obiekcie
- podaj odległości (zejście na plażę, sklep spożywczy, apteka itd.
- Typ: Wybierz rodzaj Twojego obiektu (Pokoje Gościnne lub Apartamenty itp.)
- Adres: podaj adres (nazwę ulicy i numer)
- Skrót opisu: podaj skrócony opis - jedno zdanie
- Opis: podaj pełną treść ogłoszenia
- Kontakt: podaj dane kontaktowe - np. Nazwę obiektu, adres, kod pocztowy, tel, e-mail:
- Strona WWW: podaj adres strony internetowej Twojego obiektu.
- Video: podaj link do filmu o Twoim obiekcie (inne filmy będą usuwane)
- Cena: podaj od jakiej ceny pobierasz opłatę - np: zł 1 osoba od 35  (UWAGA waluta zł zostanie dodana automatycznie).
- Dodaj zdjęcie:    dodaj do 9 zdjęć - pierwsze zdjęcie będzie miniaturką główną
- Przeczytałem i akceptuję regulamin - zaznaczyć poprzez kliknięcie.
- Promocje: można dodatkowo wyróżnić ogłoszenie poprzez:  Pogrubienie czcionki, Wstawienie ramki, Zmianę tła (opcje nie są obowiązkowe).
(W przyszłości będzie też  dostępna również: pozycja 1-3 gwarantowana)
- wybrać na dole formularza zapisz (jeśli zapisanie się nie powiedzie należy sprawdzić poprawność wprowadzonych danych - zostaną podświetlone na czerwono).
- pojawi się informacja o płatności (nr konta bankowego na które należy wpłacić pieniądze - w opisie znajdują się też informacje co do tytułu przelewu)

4. Ogłoszenie zostanie dodane i po weryfikacji uruchomione.

UWAGA:

Właściciel ogłoszenia może poprawiać (modyfikować ogłoszenie)
- po kliknięciu w menu po prawej stronie można wybrać Twoje ogłoszenia - pojawi się lista ogłoszeń - jeśli jeden właściciel posiada dwa lub więcej obiektów wyświetli się lista z jego ogłoszeniami. Każde ogłoszenie jest traktowane osobno (można je usuwać, edytować lub przedłużać jego ważność).


Życzymy dobrej sprzedaży miejsc noclegowych rewal.pl

Print

Regulamin zamieszczania ofert noclegowych w serwisie www.rewal.pl

Regulamin zamieszczania ofert noclegowych w serwisie www.rewal.pl


Poniższy Regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu internetowego rewal.pl. W Regulaminie określone są podstawowe zasady funkcjonowania serwisu, prawa i obowiązki jego użytkowników, oraz zasady odpowiedzialności Administratora i Użytkowników Serwisu.

1. Właścicielem serwisu jest Gmina Rewal, z siedzibą przy ul. Mickiewicza 19 w Rewalu (72-344), zwanym dalej serwis www.rewal.pl

2. W serwisie www.rewal.pl zamieszczane są oferty obiektów noclegowych w dziale strefa turystyczna, podstrona noclegi.

3. Warunkiem koniecznym do rejestracji obiektu noclegowego w bazie będzie dokonanie wpisu obiektu do „Ewidencji obiektów turystycznych Gminy Rewal” (pok. 104) oraz podpisanie umowy w siedzibie właściciela serwisu (pok. 02), a także wpłata należności na konto właściciela serwisu. Po spełnieniu tych warunków użytkownik otrzyma indywidualny login i hasło do rejestracji konta.

4. Rejestracja konta polega na poprawnym wypełnieniu formularza znajdującego się na stronach serwisu.

5. Użytkownik zamieszczając fotografie w Serwisie oświadcza, że posiada majątkowe prawa autorskie lub prawa wynikające z odpowiedniej licencji, pozwalające na opublikowanie zdjęcia w Serwisie i jego publiczne udostępnienie.

6. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez serwis danych osobowych dla potrzeb świadczenia usług promocyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

7. Użytkownikiem serwisu może być osoba prowadząca działalność gospodarczą, związaną z usługami turystycznymi i po zaakceptowaniu postanowień Regulaminu, dopełni procedurę rejestracji w Serwisie zakończoną skutecznym założeniem Konta.

8. Za usługę pobierana jest opłata abonamentowa w wysokości 123 zł za rok kalendarzowy.


9. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji prawdziwych. Ujawnienie nieprawidłowości wszystkich lub niektórych danych podanych przez Użytkownika może skutkować trwałą blokadą Konta Użytkownika.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu w każdej chwili, informując o tym Użytkowników serwisu.

Print

Nadmorska Kolej Wąskotorowa - Ciekawostki

• Najbardziej znamienną datą w karierze kolejki wąskotorowej był 1 czerwca 2009 roku, kiedy to na swoim pokładzie miała ona zaszczyt gościć prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Symboliczna podróż Pana Prezydenta zwieńczyła lata starań o przywrócenie świetności uroczego zabytku i przypieczętowała wysiłki wszystkich osób ciężko pracujących na jej sukces.

Print

Nadmorska Kolej Wąskotorowa - Podróż w czasie

Nadmorska Kolej Wąskotorowa - Podróż w czasie fot. Robert DajczakBudowę linii kolejowej łączącej Gryfice (ówczesny Greinfenberg) z Niechorzem (Horst) rozpoczęto w 1895 r. Została ona oddana do użytku podróżnych już rok później, 1 lipca 1896 r. Dynamiczny rozwój kolei przyczynił się do ogólnej poprawy gospodarki regionu, poprzez udrożnienie szlaków komunikacyjnych i stworzenie dogodnych połączeń między poszczególnymi miejscowościami dzisiejszego Powiatu Gryfickiego.

Print

Latarnia Morska - Niechorze

Latarnia Morska - Niechorze fot. Robert DajczakLatarnia morska w Niechorzu, określana jest mianem jednej z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu. Licząca 45 m budowla z czerwonej cegły wzniesiona na wysokim klifie, góruje dumnie nad okolicą. Na wysokości 35,7 m ulokowano taras widokowy, z którego roztacza się widok na okolicę w promieniu kilku kilometrów. Budowlę ukończono w 1866 r. na mocy zarządzenia wydanego przez niemieckie Ministerstwo Żeglugi z dnia 15 maja 1863 r.

Print

Multimedialne muzeum „Na 15. południku” - Trzęsacz

Multimedialne muzeum „Na 15. południku” im. Władysława Jagiełły  fot. Robert DajczakMuzeum powstało z inicjatywy Władysława Jagiełły miłośnika Trzęsacza, a od 1998r. jego mieszkańca. W muzeum znajdują się dwie sale gdzie można zobaczyć m.in. prezentacje multimedialne ukazujące losy trzęsackiej świątyni, makietę kościoła, archiwalne fotografie oraz dowiedzieć się czym jest 15. południk.