• Uncategorised (7)
 • strefa turysty (0)
  • aktualności turystyczne (0)
  • gmina (0)
  • informacja turystyczna (0)

   Na terenie gminy Rewal działają sezonowe i całoroczne punkty informacji turystycznej stworzone z myślą o turystach chcących dokładnie poznać wybrzeże rewalskie, jego zabytki, bogactwo przyrodnicze, a także skorzystać z atrakcji i rozrywek. Punkty usytuowane są w czterech miejscowościach gminy – w Niechorzu, Rewalu, Pobierowie i Trzęsaczu. Są w nich dostępne foldery, broszury i mapki ułatwiające dotarcie do najciekawszych miejsc atrakcyjnych turystycznie.

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu INFORMACJA TURYSTYCZNA, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

  • atrakcje (4)

   Gmina Rewal to najmniejsza gmina województwa zachodniopomorskiego, usytuowana w jego północnej części nad Morzem Bałtyckim. Jej powierzchnia wynosi zaledwie 41 km2 . W skład gminy wchodzi siedem miejscowości: Pogorzelica, Niechorze, Rewal, Śliwin, Trzęsacz, Pustkowo i Pobierowo, z których aż sześć znajduje się bezpośrednio nad morzem.

    

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu ATRAKCJE, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

   • pobierowo (1)

    Pobierowo - Miejscowość ta jest doskonałym miejscem dla miłośników czynnego spędzania czasu wolnego. Na stałe przeniesiono tam Akademię Słońca pierwszy plażowy uniwersytet aktywnego wypoczynku, który rok rocznie organizuje przeróżne dyscypliny sportowe, gry i zabawy dla całych rodzin. Niezwykłe usytuowanie Pobierowa wśród lasów wraz z bezpośrednim dostępem do morza sprawia że jest to jedna z najatrakcyjniejszych i najchętniej odwiedzanych miejscowości wybrzeża rewalskiego. Wybierz atrakcję w nadmorskiej miejscowości Pobierowo:

   • pustkowo (3)

    Pustkowo to spokojna i malownicza miejscowość znana przede wszystkim przez wzgląd na ulokowaną tam replikę krzyża z Giewontu nazwanego oficjalnie Bałtyckim Krzyżem Nadziei. Replikę krzyża postawiono z inicjatywy Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich. Miała ona nawiązywać do słów wypowiedzianych Jana Pawła II podczas mszy św. w Szczecinie w 1987 roku:„... jak wiatr wieje od Bałtyku po gór szczyty – do krzyża na Giewoncie.” Krzyż stał się wizytówką Pustkowa oraz miejscem pielgrzymek wiernych z całej Polski. Wybierz atrakcję w nadmorskiej miejscowości Pustkowo:

   • trzęsacz (6)

    Trzęsacz  usytuowany jest na 15 południku który wyznacza czas środkowo-europejski. Odwiedzając tą niewielką miejscowość warto zobaczyć także kościół neogotycki, Multimedialne Muzeum na 15 Południku prezentujące losy kościoła na klifie, zespół pałacowo-folwarczny oraz spektakularny taras widokowy wraz z zejściem na plażę z którego podziwiać można ruiny. Poniżej wybierz atrakcję w Trzęsaczu i z sprawdź położenie na mapie.

   • rewal (9)

    Rewal znany jest z wielu ciekawych obiektów takich jak taras widokowy ulokowany w jego centrum, przy głównym zejściu na plażę. Będąc tam warto odwiedzić także Aleję Zakochanych z ławeczką Romea i Julii oraz Pomnik Rybaka znajdujący się niedaleko bazy rybackiej. Wybierz atrakcję w nadmorskiej miejscowości Rewal:

   • śliwin (1)

    Świadectwem długiej historii tej niewielkiej miejscowości jest stanowisko archeologiczne figurujące od 15 grudnia 1972 r. w rejestrze zabytków województwa zachodniopomorskiego. Badania weryfikacyjne przeprowadzone w 2009 r., ustaliły iż znajdowała się tutaj wielokulturowa osada otwarta. Znaleziska w postaci m.in. fragmentów ceramiki, żelaznych przedmiotów i bryłek polepy poświadczają istnienie tutaj osadnictwa z okresu wpływów rzymskich, wędrówek ludów, a także wczesnego i późnego średniowiecza.

    Wybierz atrakcję w miejscowości Śliwin:

   • niechorze (9)

    Niechorze atrakcje - Najbardziej znamiennym symbolem tej miejscowości jest 45-metrowa latarnia morska licząca 145 lat, na której szczyt prowadzi ponad 208 schodów. Odwiedzając Niechorze warto także odwiedzić Muzeum Rybołówstwa Morskiego ze stałą wystawą eksponatów związanych z tradycją rybacką regionu oraz zabytkową zagrodę rolniczą z przełomu XVIII/XIX wieku. Wybierz poniżej atrakcję nadmorskiej miejscowości Niechorze:

   • pogorzelica (1)

    Współczesna Pogorzelica to miejscowość o charakterze sanatoryjno-kolonijnym z licznymi ośrodkami funkcjonującymi cały rok. Doskonałe warunki naturalne – stuletnie lasy sosnowe, kanał liwski oraz czyste plaże gwarantują udany wypoczynek dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas na łonie natury. Wybierz atrakcję w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica:

   • Nadmorska Kolej Wąskotorowa (1)

    Najbardziej znamienną datą w karierze kolejki wąskotorowej był 1 czerwca 2009 roku, kiedy to na swoim pokładzie miała ona zaszczyt gościć prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Symboliczna podróż Pana Prezydenta zwieńczyła lata starań o przywrócenie świetności uroczego zabytku i przypieczętowała wysiłki wszystkich osób ciężko pracujących na jej sukces.


    Przejazd Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Nadmorską Koleją Wąskotorową     Aby zobaczyć film z tego wydarzenia
       kliknij zdjęcie.
   • Szlak turystyczny - 15 Południk (5)
  • atrakcje i rekreacja (0)

   W dziale atrakcje i rekreacja prezentujemy najważniejsze atrakcje jak i pomysły na czynny rekreacyjny wypoczynek w gminie Rewal. Dokonaj wyboru w menu z prawej strony.

   • rekreacja (0)

    Warunki przyrodniczo – krajobrazowe oraz zdrowy klimat czynią z gminy Rewal doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek. Szerokie plaże, bezpośredni dostęp do morza, lasy sosnowe, bogate w jod powietrze dają rozliczne możliwości spędzenia czasu wolnego w pięknym otoczeniu i korzystnym dla samopoczucia mikroklimacie. W dziale tym znajdują się propozycje dla miłośników czynnego wypoczynku, lubiących ruch i świeże powietrze.

    Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu REKREACJA, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

  • sport (0)

   Gmina Rewal od ponad 10 lat inwestuje w budowę profesjonalnych kompleksów sportowo- rekreacyjnych przeznaczonych zarówno dla grup sportowych jak i turystów oraz mieszkańców.

   Referat Sportu i Rekreacji Hala Widowiskowo – Sportowa, 72-344 Rewal, ul. Szkolna 1
   Tel. 91 386 26 29, 91 386 29 93, Tel./Faks 91 386 29 94

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu SPORT, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

   • obiekty sportowe (5)

    Kompleksy Sportowe w Gminie Rewal        

     

    Ikona Sport

    Pobierowo

     

    Ikona Sport

    Rewal

     

    Ikona Sport

    Niechorze

   • cipr (1)

    Centrum Informacji Promocji Rekreacji Gminy Rewal powstało w 2001 roku z inicjatywy ówczesnego wójta Konstantego Tomasza Oświęcimskiego i jego zastępcy Roberta Skraburskiego, będąc odpowiedzią na wzrastające zainteresowanie przyjezdnych walorami turystycznymi Gminy Rewal.


    Przez ponad 11 lat funkcjonowania Centrum ewoluowało w stronę sportu i rekreacji, a dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi pracowników CIPR jest organizatorem niezwykłych przedsięwzięć, które na stałe wpisały się w program wakacji letnich w Gminie Rewal. Rok rocznie – właśnie dla niespotykanej w żadnych innych miejscowościach atmosfery – gminę odwiedza tysiące turystów przybywających, by spędzić tu pełen wrażeń i emocji urlop.

     

    Biura Centrum Informacji Promocji Rekreacji mieszczą się w budynku hali widowiskowo-sportowej w Rewalu przy ul. Szkolnej 1. Tutaj również znajduje się jest całoroczny Punkt Informacji Turystycznej. Do głównych zadań Centrum Informacji Promocji Rekreacji należy zarządzanie obiektami sportowymi w Gminie Rewal. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania sportowców i trenerów, których pełna satysfakcja stanowi dla nas absolutny priorytet. Starając się sprostać rosnącym z roku na rok wymaganiom, coraz wyżej podnosimy sobie poprzeczkę, zwiększając jednocześnie jakość usług i standard naszych obiektów sportowych. Nasza wykwalifikowana kadra dba nie tylko o dobry stan techniczny obiektów sportowych, lecz dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i pasji angażuje się w organizację wydarzeń sportowych, stojących na najwyższym poziomie. Kluby sportowe, korzystające z rewalskich obiektów mogą zawsze liczyć zarówno na perfekcyjnie przygotowane boisk o każdej porze roku, jak i na pomoc przy rezerwacji noclegów, czy znalezieniu odpowiedniego sparingpartnera.

                    

     

    Infrastruktura sportowa Gminy Rewal powstała z myślą zarówno o rekreacyjnym jak i w pełni profesjonalnym wykorzystaniu i odpowiada wszystkim normom oraz standardom europejskim. Dzięki technologiom najnowszej generacji oraz innowacyjnym rozwiązaniom z rewalskich obiektów sportowych można bezpiecznie korzystać przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Przekonało się już o tym wiele renomowanych klubów sportowych oraz drużyn piłkarskich polskiej ekstraklasy, które szczególnie upodobały sobie nadmorskie stadiony i od lat powracają do Gminy Rewal, wiedząc, że znajdą tu miłą i kompetentną obsługę, spokój i doskonałe warunki do realizacji cykli szkoleniowych.

     

   • kluby sportowe (4)
   • rewal bike system (4)
   • znani sportowcy (3)
   • rewaliga 2015-2016 (4)
   • rewaliga 2014-2015 (5)
   • rewaliga 2013-2014 (6)
   • Football CUP (18)
  • plaże (1)

   Wysokie klify łagodnie przechodzące w wydmy, sosnowe lasy, bogate w jod powietrze oraz złote, piaszczyste plaże to bezsprzecznie największe atuty gminy Rewal. Nadmorski charakter turystyki wymaga ustawicznego podwyższania standardu plaż, tłumnie odwiedzanych w okresie letnim przez turystów. O jakości gminnych kąpielisk oferujących bezpieczny i zdrowy wypoczynek świadczy prestiżowy certyfikat „Błękitna flaga”, który od dwóch lat z rzędu otrzymało sześć miejscowości.

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu PLAŻE, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

   • kąpieliska (0)
    • Kąpielisko Pobierowo (5)

     Pobierowo zaczęło funkcjonować jako miejscowość turystyczna na początku XX wieku. W 1907 r. powstał pierwszy hotel – Seeblick, który rozpoczął budowę kolejnych obiektów noclegowych. Wkrótce miejscowość stała się ulubionym miejscem wypoczynku turystów, zwłaszcza z Berlina którzy dowożeni byli specjalnym weekendowym autobusem. W latach 40. XX w. na terenie Pobierowa zamożni mieszkańcy Berlina budowali domki letniskowe, dzięki czemu miejscowość nabrała ekskluzywnego charakteru. Po II Wojnie Światowej Pobierowo podobnie jak inne miejscowości nadmorskie zarządzane było przez Fundusz Wczasów Pracowniczych.

    • Kąpielisko Pustkowo (3)

     Turyści napływać zaczęli na przełomie XIX i XX wieku, wtedy też rozpoczęto rozbudowę wsi o kolejne obiekty turystyczne takie jak karczma powstała w 1904r. i budynki świadczące usługi hotelarskie. Przed samą I wojną światową w Pustkowie przebywało około 300 letników. Krótko po zakończeniu II wojny światowej Pustkowo zasiedlać zaczęli repatrianci ze wschodu.

    • Kąpielisko Trzęsacz (3)

     Na początku swego istnienia Trzęsacz był miejscowością rolniczo- rybacką, co ciekawsze rybacy nie łowili na morzu lecz na istniejącym jeszcze pod koniec XVIII wieku jeziorze. Wieś zaczęła być postrzegana jako miejscowość o walorach turystycznych po II wojnie światowej. Od tego czasu powoli powstawały tam kolejne obiekty turystyczne, tym bardziej że zainteresowanie turystów historią ruiny kościoła na klifie rosła.

    • Kąpielisko Rewal (5)

     Niezwykłe warunki naturalne spowodowały że Rewal w 1827 roku zyskał status kąpieliska, działając wówczas głównie jako miejscowość turystyczna przyjmująca przede wszystkim turystów z Berlina i okolic. Mimo coraz większego zainteresowania turystów wypoczynkiem w Rewalu, dopiero w drugiej połowie lat 90 XIX wieku, zaczęły powstawać obiekty noclegowe. Przed wybuchem I Wojny Światowej na terenie Rewala przebywało już ponad 2200 letników. W związku z gwałtownym rozwojem miejscowości zaczęły na jej terenie powstawać kolejne instytucje jak szkoła w 1894 r. i sześć lat później park zdrojowy. Po II wojnie światowej miejscowość na nowo rozkwitła jako letnisko.

    • Kąpielisko Niechorze (4)

     Małe Niechorze ograniczone było z jednej strony kanałem a z drugiej strony ziemiami wchodzącymi w skład Dużego Niechorza dlatego też nie mogło się rozrastać. W celu wybudowania szkoły Małe Niechorze w 1829 r. zmuszone było wydzierżawić od Dużego Niechorza ziemie. Wkrótce Małe Niechorze znajdujące się nad samym morzem zaczęło być doceniane przez wzgląd na niewątpliwe walory turystyczne. W 1868 roku zyskało miano kąpieliska, stając się oficjalnie miejscowością wypoczynkową, bardzo chętnie odwiedzaną przez rzesze turystów. Jego popularność wzrosła do tego stopnia że wczasowicze zmuszeni byli szukać kwater w oddalonym nieco od morza Dużym Niechorzu. 1 kwietnia 1913 roku obydwie wsie zostały połączone i od tej pory funkcjonowały jako Kąpielisko Niechorze.

    • Kąpielisko Pogorzelica (3)

     Potencjał wsi odkrył pewien profesor z Berlina który wykupił tereny usytuowane w lesie, podzielił na działki i sprzedał. Z zachowanych źródeł wiadomo, iż latem 1939 r. przebywało tu ponad 6 tysięcy turystów. Po wojnie przez krótki czas wieś nazywała się Rybaki, po kilku latach zmieniła nazwę na Pogorzelica. Początkowo Pogorzelica była miejscowością o charakterze kolonijnym, dopiero w latach 70 zaczęły powstawać na jej terenie ośrodki wczasowe poszczególnych zakładów pracy. Wówczas też doszło do podziału miejscowości, jej część rolnicza została przyłączona do gminy Karnice, zaś część turystyczna pozostała w gminie

   • błękitna-flaga (1)
   • komunikaty jakość wody (1)
   • regulamin kąpielisk (1)
   • bezpiecznie nad wodą (1)
   • akweny dla grup (1)
   • Wodowanie sprzętu (1)
   • kontakt i administracja (1)
  • kolej wąskotorowa (3)

   Najbardziej znamienną datą w karierze kolejki wąskotorowej był 1 czerwca 2009 roku, kiedy to na swoim pokładzie miała ona zaszczyt gościć prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Symboliczna podróż Pana Prezydenta zwieńczyła lata starań o przywrócenie świetności uroczego zabytku i przypieczętowała wysiłki wszystkich osób ciężko pracujących na jej sukces.

   Przejazd Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Nadmorską Koleją Wąskotorową Aby zobaczyć film z tego wydarzenia
   kliknij zdjęcie.
 • strefa mieszkańca (0)
  • Mieszkaniec Aktualności (1388)

  • o gminie rewal (8)

   Gmina Rewal to najmniejsza gmina województwa zachodniopomorskiego, usytuowana w jego północnej części nad Morzem Bałtyckim. Powierzchnia gminy zajmuje zaledwie 41 km2 co nie przeszkadza jej w byciu, jednym z najchętniej odwiedzanych nadmorskich regionów turystycznych. W jej skład wchodzi siedem miejscowości: Pogorzelica, Niechorze, Rewal, Śliwin, Trzęsacz, Pustkowo i Pobierowo, z których aż sześć znajduje się bezpośrednio nad morzem. Obecnie liczy ona 3756 stałych mieszkańców (wrzesień 2013r.).

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu O GMINIE REWAL, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę. 

  • reklama (1)
  • urząd gminy (0)

   Urząd Gminy mieści się w Rewalu przy ul. Mickiewicza 19. Jako jednostka organizacyjna gminy wspomaga działalność wójta oraz realizuje uchwały rady gminy i zadania gminy. Zasady funkcjonowania urzędu określa regulamin. W dziale tym znajdują się wszelkie informacje dotyczące działania urzędu i jego poszczególnych referatów wraz z danymi kontaktowymi oraz wykazem biur i osób odpowiedzialnych za poszczególne dziedziny.

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu URZĄD GMINY, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę. 

  • bezpieczeństwo (0)

   Porządku i bezpieczeństwa w gminie Rewal broni wiele służb, których skład osobowy zwiększa się w lato będące okresem zwiększającej się liczby ludzi przebywających na jej terenie. Mimo stosunkowo niewielkiej liczby stałych mieszkańców w ciągu roku w gminie stacjonuje nie tylko Policja, ale także Straż Graniczna.

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu BEZPIECZEŃSTWO, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

  • informacje praktyczne (0)

   W gminie Rewal przez cały rok dostępne są różne usługi, których godziny otwarcia uzależnione są od pory roku. W okresie letnim gdy na terenie gminy przebywa duża ilość turystów zwykle poszczególne miejsca otwarte są dłużej i w czasie weekendów. Znajdą tu Państwo wszystkie zaktualizowane informacje dotyczące funkcjonowania wybranych instytucji, zakładów usługowych, ośrodków zdrowia itp.

    

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu INFORMACJE PRAKTYCZNE, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

  • rada gminy (2)

   Rada gminy jest organem stanowiącym i kontrolnym gminy. Wśród jej najważniejszych zadań znajdują się m.in. uchwalanie statutu gminy, przyjmowanie sprawozdań z działalności wójta, powoływanie skarbnika, uchwalanie budżetu, studium zagospodarowania przestrzennego, programów gospodarczych, podatków i opłat, zasad nabywania, zbywania i obciążania nieruchomości, zaciągania długoterminowych pożyczek i kredytów oraz ustalania ich wysokości, tworzenia i przystępowania do spółek oraz rozwiązywania i występowania z nich, tworzenia, likwidacji i reorganizacji gminnych jednostek organizacyjnych oraz wyposażania ich w majątek, podejmowanie uchwał w sprawach herbu gminy, nazw ulic i placów będących drogami publicznymi lub nazw dróg wewnętrznych oraz wielu innych. W dziale tym znajdują się wszelkie informacje dotyczące sesji, podjętych przez Radę Gminy Rewal uchwał, godzin przyjmowania interesantów przez Przewodniczącą Radę Gminy itp.

  • inwestycje (0)
  • informacje z urzędu (5)

   W dziale znaleźć można aktualizowane na bieżąco ogłoszenia, zarządzenia, informacje o datach składania poszczególnych dokumentów wraz z możliwością pobrania formularzy w formie elektronicznej.

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu INFORMACJE Z URZĘDU, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

  • inwestycje (1)
 • strefa biznesu (0)
  • dane statystyczne (0)

   W zakładce tej znajdują się na bieżąco aktualizowane statystyki dotyczące m.in. demografii regionu zawierającej liczbę mieszkańców gminy oraz poszczególnych miejscowości, ruchu turystycznego na terenie gminy, ilości podmiotów gospodarczych, poziomu bezrobocia i wielu innych dziedzin. Zebrane dane pozwalają śledzić zmiany zachodzące w gminie wskazując kierunki rozwoju oraz newralgiczne punkty wymagające szczególnej dbałości.

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu DANE STATYSTYCZNE, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

  • sprzedaż mienia (1)

   Sprzedaż mienia jest jednym z podstawowych źródeł dochodów gminy Rewal, będącej przez wzgląd na walory turystyczne i warunki naturalne miejscem tłumnie odwiedzanym przez turystów z kraju i zagranicy. Atrakcyjność turystyczna gminy sprzyja prowadzaniu sezonowej działalności usługowej. Przedsiębiorcy zainteresowani nabyciem gminnych nieruchomości znajdą tu aktualny wykaz wszystkich przetargów i rokowań.

  • abc inwestora (5)

   W dziale tym znajdują się informacje dotyczące wszelkich formalności jakie należy dopełnić w czasie przygotowań do przetargu czy też po dokonaniu zakupu nieruchomości na terenie gminy Rewal. Znajda tu Państwo potrzebne dokumenty, wyjaśnienie procedur, warunki przystąpienia do przetargu oraz inne przydatne inwestorowi wiadomości pozwalające bez problemów dokonać wszystkich niezbędnych czynności urzędowych.

   Poniżej znajdują się wszystkie artykuły działu ABC INWESTORA, kliknij w kategorię (menu po prawej) aby uściślić tematykę.

  • zamówienia publiczne (1)

   Zamówienia publiczne jako element finansów publicznych obostrzone są rozlicznymi procedurami określającymi sposoby wyłonienia wykonawców oraz zasady zawierania umów. W dziale znaleźć można bieżące ogłoszenia i konkursy, tryb udzielenia zamówień, warunki jakie należy spełnić by wziąć udział w przetargu oraz wszelkie dokumenty do pobrania.

   Więcej informacji pod adresem: KLIKNIJ

  • podatki i opłaty lokalne (5)

   Dział ten poświęcony jest w całości obowiązującym na terenie gminy Rewal podatkom. Znaleźć tu można wnioski, podstawy prawne dotyczące zwolnień i ulg, uchwały o wysokości opłat oraz różne przydatne dokumenty. Gmina Rewal jako nadmorska gmina turystyczna posiada lokalną opłatę. W zakładce tej znajdą Państwo również wysokość i zasady naliczania lokalnej opłaty zwanej  klimatyczną. Wszelkie informacje są regularnie aktualizowane. 

 • kontakt (1)
 • kamery (6)
 • Regulaminy (1)
 • dla mediów (2)

  Dział "Dla mediów" przeznaczony jest dla dziennikarzy, agencji prasowych i innych osób profesjonalnie związanych z mediami, a także dla wszystkich zainteresowanych ostatnimi informacjami i komunikatami prasowymi gminy Rewal.

  • media o nas (0)
  • Dla mediów (0)

   Dział "Dla mediów" przeznaczony jest dla dziennikarzy, agencji prasowych i innych osób profesjonalnie związanych z mediami, a także dla wszystkich zainteresowanych ostatnimi informacjami i komunikatami prasowymi gminy Rewal.

  • działania promocyjne (18)

   Dział "Dla mediów" przeznaczony jest dla dziennikarzy, agencji prasowych i innych osób profesjonalnie związanych z mediami, a także dla wszystkich zainteresowanych ostatnimi informacjami i komunikatami prasowymi gminy Rewal.

 • galerie (33)
 • Autorzy (1)
 • mapa (1)