Print

Eska Summer City

Już po raz trzeci w gminie Rewal mieliśmy przyjemność gościć Hummera Radia Eska, z którego dziennikarze nadawali relacje z naszej gminy. Ekipa Eski gościła m.in na plaży w Pogorzelicy, obiektach sportowych w Niechorzu, skąd zachęcała do aktywnego wypoczynku w czasie urlopu.

Z góry latarni morskiej w Niechorzu relacjonowała jakie widoki czekają turystów spędzających wakacje w gminie Rewal. Popołudniu Hummer Eski przybył do Pobierowa, skąd zapraszał do wzięcia udziału w Mistrzostwach w Przeciąganiu Liny Nocą, które odbyły sie na ulicy Grunwaldzkiej. Słuchacze Radia Eski, którzy nie mogli uczestniczyć z nami w zabawie mogli wysłuchać relacji, którą prowadził dziennikarz Paweł Pankau.

Po zakończonej imprezie w Pobierowie „Eskowa“ ekipa przeniosła się do Rewala, skąd relacjonowała jak wygląda życie nocne w naszej gminie.